Rzehaczek 29,30.06.2013

Rzehaczek – 29,30.06/ 2013DSC_0916

Relacja ze spotkania strukturalnego Rutkowska/ Siwiec

Pracowity i co za tym idzie bogaty w liczby czerwiec 2013 zakończył się dla całej naszej struktury Spotkaniem Strukturalnym w jakże magicznym miejscu: Rzehaczek www.rzehaczek.cz – Dolna Lomna, pensjonacie prowadzonym przez Walerkę i Bogdana Pytlik, wielu Akunowiczom doskonale znanym.DSC_0926

Na pierwszym wykładzie mieliśmy przyjemność gościć Jerzego Maslanky http://www.maslanky.org . Ten, kto był na jego prelekcji, które organizowała Akuna, ten wie, że to ogromnie wiele wskazówek dotyczących zdrowia, profilaktyki i rad, jak świadomie dbać o siebie. Tu dowiedzieliśmy się, że skład produktów, które polecamy  jest gwarancją odpowiedniego przyswajania przez organizm, że są tanie metody odkwaszania organizmu, które jest niezbędne w obecnych czasach, aby wchłaniać substancje odżywcze i inne, że wiele chorób bierze się z nieprawidłowego funkcjonowania tarczycy i żołądka. My sami bardzo zmieniliśmy swoje podejście do naszego trybu życia. Książka Pana Jerzego jest skarbnicą wiedzy, przeczytać powinien ją Każdy.

Następnie szliśmy wraz z Baronem von Biberstein Leszkiem Kazimierskim „Przez Ciernie do Gwiazd” DSC_0947gdzie chodzi o to, aby mieć Cele … a nie pobożne życzenia. Pan Kazimierski http://leszekkazimierski.wordpress.com opowiedział nam, niektórym przypomniał, niektórym uzmysłowił, że otaczają nas VUP-y, którym poddajemy się bardziej lub mniej w naszej codzienności. Są życzliwe i nieżyczliwe, ale zawsze to Złodzieje Czasu. Zdaliśmy sobie sprawę, że czasami i MY VUP-ami jesteśmy 😉. Było o zawiści i zazdrości, a dzięki temu dowiedzieliśmy się o  różnych sposobach okazywania zawiści sąsiedzkiej, przyjacielskiej czy koleżeńskiej. Przeszliśmy przez cele ogólnie znaną metodą SMART, w sposób jak na LK przystało humorystyczny, ciekawy i inspirujący. Tyle razy o tym czytaliśmy , ale utkwił tym razem w naszych głowach podział celów ze względu na pilność i ważność  …  bogaty to nie ten, który ma wiele ale ten, który wydaje mniej niż zarabia.

DSC_0920Ostatni wystąpił Prezes Akuny – Tomasz Kwolek. Jego podsumowanie całego szkolenia było jak (jak to nazwał Leszek Kazimierski w swoim wystąpieniu opisując pewne wydarzenie) wisienka na torcie. Zauważył wszystkie najistotniejsze elementy wystąpień. Akuna dla każdego jest wartością dodaną – zdrowie dzięki produktom, zmiana świadomości profilaktyki dzięki wykładom i materiałom, finanse – te mniejsze lub większe w zależności od podejmowanych decyzji … bo dla jednych potrzebny dla ich zdrowia preparat wypracowany w cenie zero, a dla drugiego godziwa premia, to tak naprawdę to samopoczucie satysfakcji i własny wybór i cel. Czy to właśnie, aby nie prewencja?

DSC_0968Kasia Knapik. Jastrzębie Zdrój. Nominacja na Lidera – osiągnęła go w dwa tygodnie, „dojrzewała” do Akuny dwa lata.

Rzehaczek 29,30.06.2013DSC_0958

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Spotkania i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Rzehaczek 29,30.06.2013

  1. Doti pisze:

    Tak to były cenne wskazówki i rady które nie pozostaje nic innego jaj wprowadzic w życie codzienne dla dobra swojego i tych których kochamy. Bo przecież nikt nie zadba o nasze zdrowie , rozwoj osobisty jak i poprawę naszej sytuacji finansowej lepiej niż my sami . Genialne szkolenie

  2. Ola i Przemek pisze:

    To było pierwsze nasze takie spotkanie. Z Akuną zaczęliśmy współpracę dopiero 2 miesiące temu. Dziękujemy serdecznie za możliwość uczestniczenia w pasjonujących szkoleniach i wspólne rozmowy na temat zdrowia i nie tylko… Prezentacja Leszka Kazimierskiego to czysta przyjemność dla słuchacza: jasno i w prostych słowach o istocie posiadania celów i planów. Ewidentnie widać, że Baron von BIBERstein dobrze czuje się na scenie 😉
    Wymiana doświadczeń konsumenckich na temat preparatów firmy Akuna to nieoceniona baza wiedzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s